Fra Angelico ilmutus 4

Fra Angelico ilmutus 4

Riina Grethiel

Fra Angelico ilmutus 4:  Rõõm, mis sünnib selgusest ja oma tee tundmisest. 

Seeria on inspireeritud 15. sajandil elanud Itaalia maalikunstniku Fra Angelico lummavast tööst Cortona kuulutamine, mis välisel tasandil kujutab Neitsi Maarja ja peaingel Gabrieli kohtumise lugu, kuid sisemisel tasandil peidab endas mitmemõõtmelist vaimset ja energeetilist kogemust, mille erinevad kihid saavad nähtavaks selles digimaalide seerias kui mõned meie tõelisele olemusele ja tõelisele teele ärkamise seisundid. Maarja kuulutamine oli nii Fra Angelico kui mitmete teiste renessansiaegsete meistrite üheks lemmikteemaks, kuid lisaks loo jutustamisele näis see motiiv edastavat olulist sõnumit, et meie võimuses on kanda endas kõrgemat ja puhtamat valgust ning seda ka maailmale vahendada. See oligi paljude renessansi meistrite loomingu eesmärk, milles nad põlesid.

Spetsiaalsel kvaliteetpaberil kõrgkvaliteetne kunstitrükk (väidetav tuhmumiskindlus klaasi all ca 110 aastat, lahtiselt ca 65 aastat). Pildid on signeeritud. Võimalik valida kolme erineva suuruse vahel. A4 formaadis kunstritrükk on tiražeerimata ning A3 ja A2 formaadis kunstitrükk tiražeeritud ehk piiratud koguses (tiraaž 50 tk)!

Hind:

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )