Liivi kirjadega fliispleed: Tarkuse vägi

Liivi kirjadega fliispleed: Tarkuse vägi

Mõõdud ca 145 x 180 cm

Riina Grethiel

Jõud tuleb samaaegselt nii minevikust kui ka tulevikust. Selge valgus transformeerib erinevad kogemused ja eluraskused kauniteks mustriteks, vallandades loomingulise energia. Minevikust tulev tarkus avaneb ja näitab teed kõrgeima võimaliku tuleviku suunas. On võimalik õppida kogemustest ja vältida varasemates teelõikudes tehtud vigu ja unustust. Jõuallikaks on tarkusele toetuv teadlik kulgemine, isegi kui järgmine samm on alles varjatud. Usaldus universumi tarkuse suhtes juhatab läbi hämara ala ning viib viimaks sihile. Kõrgeim tee on alati olemas!    

Valgusesaare kunstigalerii piltidega mõnus ja soe fliispleed on hea kingitus sõbrale, tuttavale, pereliikmele või iseendale! Fliispleed on asendamatu kaaslane jahedatel talveõhtutel, sobib hästi ka dekoratiivseks päevatekiks voodile. Pleedid valmivad digitrüki tehnikas – pleedi pealmine pool on mustriga, alumine pool on loodusvalge.

Kvaliteetne fototrükiga fliispleed. Mandala või väepilt on trükitud fliispleedi ühele poole. Pleedi mõõdud on ca 145 x 180 cm.

NB! Kui soovitud fliispleedi pole laos, siis saadame selle teile ca 5-7 tööpäeva pärast!

Hind: 177.00 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )