Liivi kirjadega fliispleed: Valguse vägi

Liivi kirjadega fliispleed: Valguse vägi

Mõõdud ca 145 x 180 cm

Riina Grethiel

Loomise vallandab valguses peituv vägi, mis võimendub vastandite kohtumisel ja harmoniseerumisel. Enesest teadlikuks saanud valgus võib ilmuda nii kaunitesse mustritesse korrastuvate osakeste kui ka vabalt voolavate ja kõikjale tulvavate lainetena. Valguse ilmumise eesmärk on kogeda iseennast jõuallikana, mis kõike ühendab.     

Valgusesaare kunstigalerii piltidega mõnus ja soe fliispleed on hea kingitus sõbrale, tuttavale, pereliikmele või iseendale! Fliispleed on asendamatu kaaslane jahedatel talveõhtutel, sobib hästi ka dekoratiivseks päevatekiks voodile. Pleedid valmivad digitrüki tehnikas – pleedi pealmine pool on mustriga, alumine pool on loodusvalge.

Kvaliteetne fototrükiga fliispleed. Mandala või väepilt on trükitud fliispleedi ühele poole. Pleedi mõõdud on ca 145 x 180 cm.

NB! Kui soovitud fliispleedi pole laos, siis saadame selle teile ca 5-7 tööpäeva pärast!

Hind: 177.00 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )