Tähevärava mandalaga fliispleed

Tähevärava mandalaga fliispleed

Mõõdud ca 145 x 180 cm

Riina Grethiel

Avaneb uks kosmilise mälu taastumise juurde. Meenuvad varasemad kehastused ja eksistents teistes maailmades, teistes tegelikkustes. Kosmilise mälu taastumine rikastab meie praeguse kehastuse kogemust, lisades sügavust käesolevale elule. Kui avanevad uued horisondid, tõdeme kergustundega südames, et isegi rasked kogemused on olnud eelkõige vaid õppetunnid ning on alati sisaldanud imelist potentsiaali ülenduda – ilmuda kui võimas õnnistustevoog või kui vääramatu ja kõikevõitev edasiminekujõud. Negatiivsus lahustub ja vallandub positiivne energia, sest igas kogemuses peitub alati ka kõrgeim potentsiaal, võimalus areneda ja piiritult avaneda – saada tiivad.   

Valgusesaare kunstigalerii piltidega mõnus ja soe fliispleed on hea kingitus sõbrale, tuttavale, pereliikmele või iseendale! Fliispleed on asendamatu kaaslane jahedatel talveõhtutel, sobib hästi ka dekoratiivseks päevatekiks voodile. Pleedid valmivad digitrüki tehnikas – pleedi pealmine pool on mustriga, alumine pool on loodusvalge.

Kvaliteetne fototrükiga fliispleed. Mandala või väepilt on trükitud fliispleedi ühele poole. Pleedi mõõdud on ca 145 x 180 cm.

NB! Kui soovitud fliispleedi pole laos, siis saadame selle teile ca 5-7 tööpäeva pärast!

Hind: 177.00 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )