CD, mis kuulub raamatu SÜDAMES ELAMINE juurde (1 CD)

CD, mis kuulub raamatu SÜDAMES ELAMINE juurde (1 CD)

NB! Ilma raamatuta eraldi CD meditatsioonidega

Drunvalo Melchizedek

2006. aastal ilmunud raamatu "SÜDAMES ELAMINE" juurde kuuluv eraldi CD meditatsioonidega (plastikust ümbrises). Meditatsioonid on sisse lugenud Riina Grethiel.

1. Sissejuhatus (01.59)
2. Mehelik tee südamesse sisenemiseks (21.58)
3. Naiselik tee südamesse sisenemiseks (21.03)

***

Raamatu tutvustus:

SÜDAMES ELAMINE
Kuidas siseneda südame pühasse ruumi ja kuidas on süda ja Mer-Ka-Ba omavahel ühendatud

Drunvalo Melchizedek:

Alates 1971. aastast olen intensiivselt praktiseerinud inimese valguskeha (mida nimetatakse ka Mer-Ka-Ba’ks) aktiveerimise meditatsiooni ning see iidne traditsioon on sulanud kokku kogu mu olemusega. Mer-Ka-Ba on mulle alati tundunud kõikehõlmavana, pakkudes vastuseid kõigile mu loendamatutele elu olemust puudutavaile küsimustele. Järgides sisemist juhtimist, õppisin püha geomeetriat, mis mind valguskeha avastamiseni viiski. Püha geomeetria tundus olevat sedavõrd täiuslik, sisaldavat eneses kõiki universumi teadmisi ja müsteeriume. Püha geomeetria uurimine on täitnud mind alati sügava hämmastusega.

Kuid pärast mitmete aastate jooksul omandatud kogemusi neid imelisi valgusvälju tundma õppides, sai mulle tasapisi siiski selgeks, et see pole veel sugugi kõik, ehkki pikka aega ei suutnud ma taibata, mis on puuduv lüli. Nagu tavaliselt ikka, ilmutab Jumal end ebaharilikul ja sageli mõistatuslikul moel. Kusagilt mu olemuse sügavustest ilmus mu ellu määratu vaimse väärtusega esoteeriline juveel, mis ületab isegi Mer-Ka-Ba. Mis põhjusel? Võin vaid oletada, et põhjuseks on tungiv vajadus see kasutusele võtta.

See raamat on minu kingitus teile, sest ma tõepoolest tean, kes te olete ja ma armastan teid niisamuti nagu Maa armastab Päikest. Ma usun teisse. Ja ma usun ka, et kasutate neid teadmisi targalt. Ja ega ma ei muretsegi, et võiksite seda teavet kurjasti kasutada – see ei ole lihtsalt võimalik.


Läbimüüdud!
Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )