CD, mis kuulub raamatu UNIVERSUMI VÕTMED juurde (1 CD)

CD, mis kuulub raamatu UNIVERSUMI VÕTMED juurde (1 CD)

NB! Ilma raamatuta eraldi CD meditatsioonidega

Diana Cooper ja Kathy Crosswell

Raamatu "UNIVERSUMI VÕTMED" juurde kuuluv eraldi CD meditatsioonidega (plastikust ümbrises).

1-.48. Võtmete unikaalsed helid
49. Sise-Maa kosmiline sümfoonia
50. Siiriuse kosmiline sümfoonia


***
Raamatu tutvustus:

UNIVERSUMI VÕTMED
Avasta juurdepääs eeterlike tasandite varjatud energiate juurde ja avarda oma teadvust!

Raamatus "Universumi võtmed" jagavad Diana Cooper ja Kathy Crosswell muistsete tsivilisatsioonide ja kultuuride tarkust ja teadmisi. Võtmeid on kokku viiskümmend: kaks suurt kosmilist kuldvõtit, mis sisaldavad informatsiooni Sise-Maa ja Siiriuse kohta, ning nelikümmend kaheksa lisavõtit, mis avavad juurdepääsu teatud osale universumi tarkusest. Need võtmed tutvustavad iidseid tsivilisatsioone (Atlantist, Lemuuriat, Mu’d, Petraniumi ja Angalat), muistseid kultuure, portaale ja olenditevaldu, samuti selliseid universaalseid nähtusi nagu aeg ja ruum, püha geomeetria, ülestõusnud meistrid, vaimsed seadused, harmoonilised helilained ja üksolemine. Kuid universumi võtmed õpetavad meile ka seda, kuidas kasutada päikese energiat ja puude tarkust, kuidas mõista loomade sõnumeid ja aru saada vee omadustest ning kuidas inglitega ühendust luua. Autorid jagavad iga võtme kohta väga spetsiifilist informatsiooni – tarkust, mis on võtmesse talletatud –, näidates ka teed, kuidas sellele tarkusele energeetiliselt ligi pääseda. Kui töötada raamatus leiduvate kujustamisharjutuste ja meditatsioonidega ning kuulata CD pealt igale võtmele vastavat helikoodi, oleme peagi võimelised neile võtmetele häälestuma. Kui aga kuulata helilõike Sise-Maa või Siiriuse kohta, millesse on talletatud kõikide võtmete energia, võivad aset leida imed.

Diana Cooper: "Pärast käesoleva raamatu kirjutamist kogen ma kogu universumit teistsugusena."
Kathy Crosswell: "Mind vaimustas selle raamatu kirjutamise juures kõige enam see, kuidas meid kogu aeg juhiti sellesse üksnes kõige kõrgemat energiat sisestama ja kõikide kõige kõrgemale hüvangule keskenduma."

Ajakiri "Paradigm Shift" kirjutab: "See raamat on üks kõige võimsamaid raamatuid, mida Diana Cooper (koostöös Kathy Crosswelliga) senini on kirjutanud. Alapealkiri ütleb juba kõik ära: "Avasta iidsed saladused, häälestudes kosmose väele ja tarkusele" ... Selles raamatus esitatud informatsioon mõjub veenvalt ning see on kirja pandud selgelt ja rohke armastusega. "Universumi võtmete" lugemine pakub külluslikult uut informatsiooni ning kutsub esile vaimseid taipamisi. Iga peatüki lõpus olevad harjutused juhatavad lugeja samm-sammult looma ühendust uute dimensioonidega, paikadega nii Maa sees kui väliskosmoses, samuti olenditega, kes pärinevad kõrgemast sagedusest. Kõigele lisaks on võimalik kuulata ka suurepärast CD-d. Tegemist on praeguse aja ühe kõige olulisema raamatuga. Veendunult soovitan ma seda teejuhiks kõikidele valgustöölistele, teenäitajatele ja tervendajatele meie uude ajastusse areneval planeedil." (Ann O’Keife)

Uus!

Hind: 5.00 EUR /2.50 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )