Kosmiline värav, 2023

Kosmiline värav, 2023

Riina Grethiel

Kosmilisest väravast ilmub nähtavale õhkõrn valguse kohalolek, mis on võtnud jumalanna kuju. Kuldsed lillemustrid kleidil seisab ta juuste lehvides ukseaval kahe reaalsuse vahel. Olles manifestatsioon Algallika kõike tervendavale ja kõike ülendavale valgusele, ilmub ta ometi personifitseeritud kujul, kehastades jumalikke ja minaüleseid isikuomadusi. See on müstiline ja neitsilik jumalanna, kes toob kaasa sünni ja taasärkamise, valguse ja kevadeootuse. Ta on tingimusteta armastuse ja kõikehõlmava kaastunde jumalanna, kes inspireerib meid oma kohalolekuga loomisprotsessis kosmilistesse kõrgustesse tõusma. Ta on avanud meie ees ukse kõrgema teadvuse juurde. 

Spetsiaalsel kvaliteetpaberil kõrgkvaliteetne kunstitrükk (väidetav tuhmumiskindlus klaasi all ca 110 aastat, lahtiselt ca 65 aastat). Pildid on signeeritud. Võimalik valida kolme erineva suuruse vahel. A4 formaadis kunstritrükk on tiražeerimata ning A3 ja A2 formaadis kunstitrükk tiražeeritud ehk piiratud koguses (tiraaž 50 tk)!

Hind:

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )