Tarkusetahvel, 2023

Tarkusetahvel, 2023

Riina Grethiel

Algallika valgus jõuab meieni lõputu hulga kiirtena, millest igaüks on unikaalne ja teistest erinev, siiski pärinevad nad kõik – sõltumata oma omadustest ja sõnumitest, mida kannavad – ühest ja samast allikast, algoleku puhtusest ja täiusest. Füüsikas teatakse, et valgus võib levida lainetena või ilmuda osakestena. Vaimsel tasandil tähendab see seda, et Algallikas saadab meie suunas oma tervendava ja ülendava valguse voogusid, aga ka tarkust, mis võib jõuda meieni kosmiliste märkide kaskaadina. Algselt on iga selline märk otsekui elav olend, Algallika valguse tantsisklev manifestatsioon, mis sisaldab jumalikke omadusi ja informatsiooni. Säärastest märkidest võib tekkida ka lõpmatusekirju sisaldavaid märgivälju, erilisi valgusvõresid, mida me tarkusetahvliteks nimetame. Kosmiline tarkusetahvel on Algallika tõevalguse manifestatsioon ning otsekui kristalliseerunud päikesevalgus – kõike elustava soojuse ja tõevibratsiooni ankurdumine sümbolitesse. Tarkusetahvlid ilmuvad aegadel, mil neid vajatakse, juhatades meid tagasi avarama teadlikkuse teele, südame teele. 

Spetsiaalsel kvaliteetpaberil kõrgkvaliteetne kunstitrükk (väidetav tuhmumiskindlus klaasi all ca 110 aastat, lahtiselt ca 65 aastat). Pildid on signeeritud. Võimalik valida kolme erineva suuruse vahel. A4 formaadis kunstritrükk on tiražeerimata ning A3 ja A2 formaadis kunstitrükk tiražeeritud ehk piiratud koguses (tiraaž 50 tk)!

Hind:

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )