Roosast kvartsist kaitsva ja õnnetoova OM sümboliga käevõru

Roosast kvartsist kaitsva ja õnnetoova OM sümboliga käevõru

Kivide läbimõõt ca 8 mm

OM sümbol aitab meil luua ühenduse meie jumaliku energiaga. OM sümboliga ehete kandmine aitab tuua ellu rohkem positiivseid energiaid. Arvatakse ka, et OM sümboli kandmine rahustab meeli, maandab pingeid ning genereerib ärkveloleku tunnet. OM sümbol ühendab endas meie mina kolm elementi - meie meele, keha ja vaimu. OM esindab kõrgeimat positiivset vibratsiooni. See on universaalne silp ja kosmiline energia. Veedade ja Suure Paugu teooria kohaselt on kogu universum loodud heli OM (AUM) abil. OMi laulmine tõstab inimese vibratsiooni mitte ainult keha, vaid ka tema hinge ja vaimu tasandil.

Olles tingimusteta armastuse ja piiritu rahu kivi, on roosa kvarts kõige tähtsam kristall südame ning südametšakra tervendamisel. See imeilus kivi muudab meid vastuvõtlikuks ilule selle kõikides avaldumisvormides. Romantiline roosa kvarts tõmbab ligi armastust. Kui asetad selle kristalli voodi kõrvale või paigutad oma kodus suhete nurka, siis tõmbad ligi armastust. Ka toetab roosa kvarts su olemusolevat suhet ning taastab või tugevdab partnerite vahelist usaldust ja harmooniat. Roosa kvarts on parim emotsionaalse tasandi tervendaja. Vabastades väljendamata emotsioone ja hingepiina ning lahustades emotsionaalse sõltuvuse, leevendab ta sissepoole pööratud valu ning tervendab kaotusest tingitud kannatust, avades su südame ja muutes su taas armastusele vastuvõtlikuks. Kui oled armastanud ja armastatud inimese kaotanud, siis leevendab roosa kvarts leinavalu. Ka õpetab roosa kvarts, kuidas armastada iseennast ning julgustab enesele andestama ja ennast aktsepteerima, äratades eneseusalduse ja eneseväärtustamise tunde. Olles asendamatu trauma- või kriisiolukorras, toimib roosa kvarts nagu esmaabi, rahustades ja energiavälju taas tasakaalu viies. See kivi eemaldab negatiivse energia ning asendab selle armastavate vibratsioonidega. Tugevdades empaatiat ja sensitiivsust ning aidates aktsepteerida vajalikke muutusi, on roosa kvarts suurpärane kivi näiteks keskeakriisi puhul, ent ka teiste elumuutuste korral. Kui hoida käes roosat kvartsi, siis võimenduvad su positiivsed afirmatsioonid, sest see kivi meenutab sulle su tegelikke ja kõrgemaid taotlusi.

See käevõru on nikli-, plii- ja kaadmiumivaba.

Läbimüüdud!
Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )