Mäekrisallist kaitsva ja õnnetoova OM sümboliga käevõru

Mäekrisallist kaitsva ja õnnetoova OM sümboliga käevõru

Kivide läbimõõt ca 8 mm

OM sümbol aitab meil luua ühenduse meie jumaliku energiaga. OM sümboliga ehete kandmine aitab tuua ellu rohkem positiivseid energiaid. Arvatakse ka, et OM sümboli kandmine rahustab meeli, maandab pingeid ning genereerib ärkveloleku tunnet. OM sümbol ühendab endas meie mina kolm elementi - meie meele, keha ja vaimu. OM esindab kõrgeimat positiivset vibratsiooni. See on universaalne silp ja kosmiline energia. Veedade ja Suure Paugu teooria kohaselt on kogu universum loodud heli OM (AUM) abil. OMi laulmine tõstab inimese vibratsiooni mitte ainult keha, vaid ka tema hinge ja vaimu tasandil.

Mäekristall on meistertervendaja mis tahes olukorra puhul ning seda on juba tuhandeid aastaid kasutatud energia võimendamiseks. Ühendades kõiki värve sisaldavat puhast ja selget Allika valgust, toimib mäekristall üheaegselt kõikidel erinevatel dimensioonilistel tasanditel. Luues enda ümber elektromagnetvälja ning lahustades staatilise elektri, on mäekristall äärmiselt võimas tervendava energia võimendaja. Absorbeerides, talletades, vabastades ja reguleerides energiavooge, kahekordistab mäekristall (kui seda käes hoida) meie biomagnetilist välja. Töötades vibratsioonilisel tasandil ning häälestudes loomulikul teel kasutaja spetsiifilistele vajadustele, viib mäekristall inimese ja tema ümbruse energia nii täiuslikku seisundisse kui hetkel võimalik, ennetades haigusi, toimides hinge tervendaja ning puhastajana, ühendades füüsilise ja vaimse tasandi. Olles kui kosmiline kompuuter, talletab mäekristall informatsiooni ning omab võimet lahustada karmat. See kivi võimendab ülemeelelisi andeid ja häälestab meid vaimsele eesmärgile.

See käevõru on nikli-, plii- ja kaadmiumivaba.

Läbimüüdud!
Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )