Labradoriidist ja valgest ahhaadist kaitsva OM sümboliga käevõru

Labradoriidist ja valgest ahhaadist kaitsva OM sümboliga käevõru

Kivide läbimõõt ca 8 mm

OM sümbol aitab meil luua ühenduse meie jumaliku energiaga. OM sümboliga ehete kandmine aitab tuua ellu rohkem positiivseid energiaid. Arvatakse ka, et OM sümboli kandmine rahustab meeli, maandab pingeid ning genereerib ärkveloleku tunnet. OM sümbol ühendab endas meie mina kolm elementi - meie meele, keha ja vaimu. OM esindab kõrgeimat positiivset vibratsiooni. See on universaalne silp ja kosmiline energia. Veedade ja Suure Paugu teooria kohaselt on kogu universum loodud heli OM (AUM) abil. OMi laulmine tõstab inimese vibratsiooni mitte ainult keha, vaid ka tema hinge ja vaimu tasandil.

Sinise ja kuldse helgiga labradoriit on üks kõige imelisemaid transformatsioonikive, mis toetab sinu vaimset teekonda ning valmistab keha ja hinge ette puhtamale ja harmoonilisemale toimimistasandile tõusmiseks. Labradoriit on äärmiselt müstiline ja kaitsev kivi, mis avab kroontšakra ja kolmanda silma, avardab su teadvust ning tõstab nii füüsilise keha kui ka energiakehade sagedust. Innuiidid peavad labradoriiti virmaliste (aurora borealise) jäätunud leegiks, sest labradoriit vahendab ka Hüperborea kõrgsageduslikke ja tervendavaid energiaid. Labradoriidi lihvitud pinnal küütlev värviline valgus tugevdab intuitsiooni ja toetab ülemeeleliste võimete arenemist. Labradoriit on ka üks kõige võimsamaid kaitsekive, mis loob su ümber kaitsva välja ning sulgeb energialekked, hoides eemale tavamaailmas ringleva negatiivsuse ning eemaldades su aurast soovimatud mustreid. Kandes endas esoteerilist tarkust, juhatab labradoriit kõrgematesse maailmadesse ning aitab mõista eelmiseid elusid. See kristall hajutab mineviku pettumustest tingitud hirmud ja ebakindluse ning parandab hingehaavad, tugevdades usaldust Universumi suhtes. Labradoriit eemaldab ka teiste inimeste poolt peale pandud projektsioone ja teisi aurasse kinni jäänud mõttevorme, tasakaalustab loogika ja sisemise nägemise ning on abiks muutuste ajal, andes väge ja tagades sihikindluse.

Võimsa ja mitmetasandilise puhastajana ning emotsionaalset, füüsilist ja vaimset tasakaalu soodustava maanduskivina stabiliseerib ahhaat energiaid ning harmoniseerib yini ja yangi. Selle leevendava ja rahustava kivi toime on aeglane, ent ülimalt võimas. Ahhaat aitab teil omaks võtta teie tõelist olemust ning väljendada oma tõde mis tahes olukordades. Tervendades südames peituvat viha ja  kibestumist, transformeerib ahhaat sisemist negativismi ning annab julgust uuteks algusteks. Innustades saama uusi elukogemusi, toetab ahhaat stabiilset vaimset kasvu, tasakaalustab aurat ning ravib emotsionaalseid traumasid, soodustab eneseusalduse taastumist ning negatiivsusest ja südamevalust ülesaamist. Ahhaat parandab ka keskendumisvõimet ning aitab leida probleemidele praktilisi lahendusi. Vana-Roomas kanti ahhaati tõeamuletina.

Valge ahhaat

Kaitsvast valgest ahhaadist, mida nimetakse ka "ülimaks raseduse kiviks", on abi rasedatele naistele. See kivi aitab hommikuse iivelduse puhul, leevendab sünnitusvalusid ning aitab rinnaga toitmisega seotud probleemide korral. Valge ahhaat kaitseb emasid ja lapsi ohtude eest.

See käevõru on nikli-, plii- ja kaadmiumivaba.

Läbimüüdud!
Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )