Elulille iidne saladus I ja II osa

Elulille iidne saladus I ja II osa

Drunvalo Mechizedek

Elulille iidne saladus I osa

Kunagi teadsime, et kõik elav kogu universumis põhineb loomise baasmustril – Elulilleks nimetatud geomeetrilisel kujundil, mille saladuse tundmine on võimaldanud meil üldse laskuda sellesse füüsilisse eksistentsi ning mis omakorda näitab meile ka teed siit välja. Kuid kui me langesime väga kõrgelt teadvusetasandilt pimedusse, siis unustasime, kes me tõeliselt oleme. Tuhandeid aastaid säilitati iidset saladust muististes ja raidkirjades üle kogu maailma, kodeerituna säilis see informatsioon ka kõikide elusorganismide rakumälus.

Nüüd on saabunud aeg, kui ärkame üles unest ning raputame vanad ja kopitanud mõttemustrid välja oma teadvusest, heites pilgu uue koidiku kuldsele valgusele, mis hoovab sisse meie tajudele avanevatest akendest. See raamat siin on üks sellistest akendest.

Drunvalo Melchizedek esitleb teile nii tekstis kui graafikas Elulille seminaride tsükli esimest osa, valgustades müsteeriumeid selle kohta, kuidas me siia reaalsusesse üldse tulime, miks on meie maailm selline, nagu ta on, näidates oma versiooni teest, mis viib meid teadvuse avardumisele ning meis peituva potentsiaali avanemisele.

Püha geomeetria väljendab täiuslikku vormi kõige olemasoleva ülesehituses, viidates jumalikule korrale meie reaalsuses. Me võime jälgida seda korda nähtamatust aatomist hiiglaslike tähtedeni, avastades iseennast igal hetkel. 

***

MEIE IIDSE MINEVIKU MEENUTAMINE
Kuidas Atlantise langus muutis meie Reaalsust?
ELULILLE SALADUS AVANEB
Püha geomeetria; Eluseeme; täht-tetraeeder; vibratsiooniline universum; pooluste nihked Maa ajaloos.
MEIE MINEVIKU JA OLEVIKU PIMEDAM POOL
Ohud meie planeedil; jääaeg; Maa ajalugu.
LOOMULIKU EVOLUTSIOONI KATKEMINE NING KRISTUS-TEADVUSE VÕRGUSTIKU TAASTAMINE
Kuidas lemuurlased arendasid inimteadvust; marsslaste saatuslik otsus; planetaarne võrgustik.
EGIPTUSE ROLL TEADVUSE ARENGUS
Suremine; ülestõusmine; taevasseminek; Ehnatoni hiilgus; Genesise lugu.
VORMI JA STRUKTUURI TÄHTSUS
Torus; labürint; Elumuna; platoni kehad; elusad kristallid.
INIMKEHA GEOMEETRIA
Leonardo da Vinci kaanon; vabamüürlaste joonistuse saladus; kuldlõige; spiraalid; fibonacci jada.

***

Elulille iidne saladus II osa

Raamatu teises köites, mis hõlmab rahvusvaheliselt tuntud Elulille seminari teist osa, keskendutakse Elulilleks nimetatud mustri – mis on kogu vormi omava reaalsuse geomeetriline generaator – veelgi sügavamate kihistuste lahtimõtestamisele. Teile demonstreeritakse, kuidas inimkeha proportsioonid, inimteadvuse tasandid, tähtede, planeetide ning kuude mõõtmed ja nendevahelised vahemaad, ka inimkonna poolt loodu, peegeldub vastu selles imeilusas pühas kujundis. Mitmetasandiliste ja detailirohkete geomeetriliste jooniste abil näitab Drunvalo Melchizedek, kuidas üks näiliselt lihtne kujund – Elulill – sisaldab endas kogu meie kolmanda-dimensioonilise eksistentsi loomislugu.

Alates püramiidide ja teiste Egiptusega seotud müsteeriumide esitamisest kuni uue, indigolasteks nimetatud rassi tutvustamiseni, demonstreerib Drunvalo meile kogu Reaalsuse aluspõhjaks olevat püha geomeetriat, millel põhinevad ka meid ümbritsevat maailma kujundavad peenenergiad. Meid juhitakse läbi jumalikust inspiratsioonist sündinud, loogikat ja imesid kokkupõimiva labürindi, mis hõlmab nii avastusi teaduse vallas kui ka autori isiklikul kogemusel põhinevaid lugusid, eesmärgiga aidata meil meenutada meie päritolu ning avastada inimese tõelises olemuses peituvat jumalikku potentsiaali.

Ja lõpuks jagab Drunvalo meiega (esimest korda trükitud kujul) Mer-Ka-Ba meditatsiooni täielikke juhiseid, aitamaks meil samm-sammult taasluua vaimselt arenenud inimese energiavälja, mis on võti ülestõusmise ning järgmise dimensioonilise maailma kogemise juurde. Kuid üksnes siis, kui avame end tingimusteta armastusele, juhatab see iidne praanahingamise tehnika meid juba siin maailmas avalduvate imepäraste võimete juurde, mis hõlmab väge – alates kaitse loomisest kuni enese, teiste, koguni terve planeedi tervendamiseni välja. Teis võib esile kerkida ka mälestusi või ilmneda ootamatuid äratundmiskogemisi seoses järgnevate teemadega:

***

KOLMANDA INFORMATSIOONILISE SÜSTEEMI LAHTIRULLUMINE
Ringid ja ruudud inimteadvuses; Leonardo da Vinci teadmised Elulillest; Suure Püramiidi ruumide tegelik tähendus.
MEENUTUSI MEIE ESIVANEMATE IIDSEST PÄRANDIST
Initsiatsioonid Egiptuses; ülestõusmisega seotud müsteeriumid; interdimensionaalne viljastamine; vana-aja müstilised koolid; egiptuse tantra; seksuaalenergia ja orgasm.
MER-KA-BA MEDITATSIOONI TUTVUSTAMINE
Tšakrad ja inimese energiasüsteem; keha ümbritsevad energiaväljad; seitsmeteistkümnest hingamisest koosnev Mer-Ka-Ba meditatsioon; inimese valguskeha ja püha geomeetria.
MER-KA-BA KASUTAMINE
Siddhid ehk ülemeelelised võimed; Mer-Ka-Ba programmeerimine; tervendava väe ammutamine praanasfäärist; kokkulangevuste ilmnemine; mõttejõud ja manifesteerimine; surrogaat-Mer-Ka-Ba loomine.
ÜHENDUSE LOOMINE ERI TASANDITEGA ISEENDAS
Maa-Ema ja sisemine laps; elu koos kõrgema minaga; kuidas suhelda kõiksusega; seitsme ingli õppetunnid.
KAKS KOSMILIST EKSPERIMENTI
Luciferi eksperiment ja duaalsuse loomine; 1972. aastal toimunud siiriuslaste eksperiment ning kristusteadvuse võrgustiku taastamine.
MILLISEKS VÕIB OSUTUDA DIMENSIOONILINE NIHE
Kuidas selleks valmistuda; ellujäämine neljandas dimensioonis; uued lapsed

***

Nautige neid avardunud arusaamu ning uut perspektiivi, mida Drunvalo maailmale pakub. Üha sügavamale Elulille iidsesse saladusse süüvides jutustab autor teile hämmastavaid ja saladustelt loore kergitavaid lugusid, lisaks loete te ka uskumatult paljudest kokkusattumustest ja tõestisündinud imedest.

Vt ka: "Labürindipühitus ehk teekond südame pühasse ruumi ja valguskeha aktiveerimine"
(sisaldab Mer-Ka-Ba meditatsiooni).

Hind: 41.43 EUR /26.93 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )