Sõltuvustest vabastamise komplekt

Sõltuvustest vabastamise komplekt

© Riina Grethiel

Komplekt koosneb erineva suurusega lihvitud kristallidest:

roosa kvarts (1) – aitab avada ja tervendada südant;

ametüst (2) – ühendab vaimse maailmaga, on transformeeriva ja kaitsva toimega;

karneool (3) – aitab üle saada mis tahes ahistamiskogemustest, mis on ka sageli liialduste ja sõltuvuste algpõhjuseks, lisab teie ellu rõõmu ja soojust, tuues kõrgema vaimse energia igapäevaellu;

mäekristall (4) – ühendab Allika selge ja puhta tervendava valgusega;

kuukivi (5) – uue alguse kivi, aitab luua uusi harjumusi ja käitumismustreid, tasakaalustab mees- ja naisenergiaid, on rahustava toimega ja tugevdab intuitsiooni;

rodokrosiit (6) – tervendab südant ja aitab üle saada minevikus kogetud valudest, neid pinnale tuues, leevendades ja lahustades.

Kristalle võib hoida peos või kanda endaga kaasas. Kõige tugevam tervendav toime avaldub komplekti peos hoidmisel. Soovitav kasutada leevendava ja toetava abivahendina siis, kui olete juba kindlalt otsustanud end teatud sõltuvusest vabastada.

Kõik kristallid selles tervendavas komplektis on hoolikalt valitud, neid on õnnistatud, puhastatud ja omavahel tasakaalustatud, samuti häälestatud toetama teid liialdustest või sõltuvustest vabanemisel.

Vt ka: Kristallikomplektid ja universaalne „ravimiladu“ sisetasanditel

Vt ka: Kristallide olemusest, ülesannetest ja puhastamisest

Vt ka: Kotikesed kristallikomplektide jaoks

Hind: 20.00 EUR

Tekst valgusesaar.comArray ( [0] => Array ( [lng_id] => 0 [lng_ord] => 0 [short_name] => GLOB [lng_name] => Globaalne ) [1] => Array ( [lng_id] => 1 [lng_ord] => 0 [short_name] => EST [lng_name] => Eesti ) [2] => Array ( [lng_id] => 2 [lng_ord] => 0 [short_name] => ENG [lng_name] => Inglise ) )